جلد مدارک
چهارشنبه , دی ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / جلد مدارک بیمه / خرید جلد مدارک طرح چرمی شیراز
خرید جلد مدارک طرح چرمی

خرید جلد مدارک طرح چرمی شیراز

خرید جلد مدارک طرح چرمی در انواع مختلف دوختی و پرسی و با تنوع قیمت و ارسال سریع به شیراز، اصفهان، مشهد و سایر شهرهای کشور میتواند بطور مستقیم و از تولید کننده اصلی انجام پذیرد.
با توجه به تبدیل شدن جلد مدارک و بیمه نامه به محصولی تبلیغاتی و پرکاربرد، لزوم دسترسی به قیمتهای مناسب و نیز تنوع محصولات تولید شده در این حوزه به یکی از نیازهای اصلی خریداران این محصول تبدیل شده است و به همین جهت بسیاری از مصرف کنندگان جلد مدارک با حساسیت بیشتری به دنبال قیمتهای پایین تر گشته اند. اما نکته بسیار مهم در این زمینه عدم توجه به کیفیت محصولات تولید شده میباشد بطوریکه خریداران بعد از خرید و ارسال سفارش متوجه کیفیت پایین محصول تولید شده میشوند و در واقع با خرید چند ده هزار تومان ارزانتر، مبلغی چند صد هزار تومانی بطور کلی هویت خود را از دست داده و در بسیاری از موارد بجای تبلیغات مثبت برای سفارش دهندگان، تبدیل به محصولی مخرب برای اعتبار خریداران و تبلیغ کنندگان آن میشود!
به همین جهت توجه همزمان به کیفیت کالای تولید شده و قیمت ارائه شده توسط فروشندگان، میتواند گزینه مناسبی برای دستیابی به محصولی با کیفیت و قیمت مناسب باشد.
خرید جلد مدارک طرح چرمی

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان

فروش جلد بیمه نامه ثالث عمده ارزان، با طرح جدید و کیفیت بالاتر، تولید، و به صورت گسترده در حال توزیع به همه نقاط کشور میباشد. با ارائه طرح های نو و مقرون به صرفه، در حوزه تولید جلد مدارک، مجموعه زینو همیشه پیشرو و خلاق می باشد! چگونه میتوانیم با کیفیت بالا، یک جلد زیبا با طرح نو و خلاقانه و ارزان را سفارش دهیم؟

پاسخی بگذارید

ساخت کلیشه